• bg_image
  image
  img
  Katmer Mutfak
  Hikayem
  Katmer Mutfak

  Mutfakla aramdaki bağ uzun seneler önce şeker hamuruyla başlayıp, başta çevrem ve beraberinde müşterilerimin artan beklenti ve beğenileriyle zaman içinde güçlendi. 2016 yılında Kayseri’de Katmer Mutfağı kurarken, özellikle çalışan insanların, ev yemeklerine olan hasretinin etkisi oldukça büyüktür.

  Bugün mutfağımızda çalışan marifetli aşçılarımızdan, hızlı ve deneyimli dağıtım ekibimize kadar, birlikte emek verdiğimiz tüm mesai arkadaşlarımızın hassasiyet ve özeni ile geliştirdiğimiz Katmer Mutfak, çeşitliliği ve bütçenizi koruyan çözümler sunmayı ilke edinmiştir.

  Çünkü bizim için başarı, özel gün ve günlük ihtiyaçlarınızda; catering, tencere, tatlı ve tabildot toplu yemek hizmetlerimiz ile istek ve ihtiyaçlarınızı karşılarken memnuniyetinizi kazanmaktan geçiyor.

  Misyonumuz, sunulan yemek hizmetinde, beklentiyi en iyi şekilde karşılarken, duyulan güvenin tam karşılığını vermek.

  Hizmetlerimizde, müşterilerimizin talep ve beklentilerini; hijyen ve kalitenin sürekliliğini sağlayarak geliştirme ve vazgeçilmez lezzet sunumu ile daha geniş kitlelere hitap etme vizyonuyla ilerliyoruz.

  Tüm bu kalite standartlarımızla mutlu müşteriler biriktirmek, daha geniş kitlelerin damak lezzetlerine hitap etmek ve uzun soluklu bağlar kurmak arzusuyla Kayseri mutfağından sofralarınıza çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

  Sevda-Aksoy-İmza
  Sevda AKSOY